Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse cafenea

Număr anunț
DA20479422
Autoritate contractantă
SC SINAIA FOREVER SRL (CUI RO27249969)
Furnizor / câștigător
B & B SRL (CUI RO3283858)
Cod CPV
15982100-6 · Siropuri de fructe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
380,60 RON
Valoare atribuită
380,60 RON
Data publicării
30.05.2018 11:55
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

380,60 RON

din 380,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.