Ofertă acceptată Cumpărare directă

RCA, 12 luni incepand cu 06.06.2018 Autoutilitara Land Rover,cmc 2402,kw 90,kg 2550,2 loc,pret 909,0

Număr anunț
DA20493636
Autoritate contractantă
Serviciul Public Judetean Salvamont Gorj (CUI 10111022)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.340,94 RON
Valoare atribuită
2.340,94 RON
Data publicării
31.05.2018 11:58
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.340,94 RON

din 2.340,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.