Ofertă acceptată Cumpărare directă

profile si accesori intretinere

Număr anunț
DA20493566
Autoritate contractantă
COMUNA BOGATA (CUI RO5669376)
Furnizor / câștigător
ORDEA PRODCOM SRL (CUI RO9991233)
Cod CPV
44167300-1 · Cotituri, profile T si accesorii de tevarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
731,72 RON
Valoare atribuită
731,72 RON
Data publicării
31.05.2018 11:56
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

731,72 RON

din 731,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.