Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de verificare tehnica si reglare a supapelor de siguranta de la echipamentele I.S.C.I.R.
- Număr anunț
- DA20491433
- Autoritate contractantă
- Goldterm Mangalia SA (CUI RO30750004)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO MOD GRUP SRL (CUI 22476081)
- Cod CPV
- 71632000-7 · Servicii de testare tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.498,40 RON
- Valoare atribuită
- 5.498,40 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 10:47
- Termen limită
- 05.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 12:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.498,40 RON
din 5.498,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro