Ofertă acceptată Cumpărare directă

Broasca mobilier, broasca usa metal, silduri usa metalica

Număr anunț
DA20491271
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - UNITATEA MILITARA 02154 CONSTANTA (CUI 7249751)
Furnizor / câștigător
GLOBAL CONTRACTORS SRL (CUI RO17224380)
Cod CPV
44316510-6 · Feronerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102,14 RON
Valoare atribuită
102,14 RON
Data publicării
31.05.2018 10:42
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 13:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102,14 RON

din 102,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.