Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificare instalatie gaze alimentare cazan imobil din Calea Victoriei nr. 125
- Număr anunț
- DA20489966
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA ROMÂNĂ (CUI 4192472)
- Furnizor / câștigător
- AQUA & SOLAR TECH S.R.L. (CUI RO25565450)
- Cod CPV
- 71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300 RON
- Valoare atribuită
- 300 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 10:00
- Termen limită
- 05.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 10:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
300 RON
din 300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro