Ofertă acceptată Cumpărare directă

„REABILITAREA ȘI ÎNTREȚINERE TROTUARE ÎN COMUNA PĂULEȘTI, JUDEȚUL SATU MARE”

Număr anunț
DA20487462
Autoritate contractantă
COMUNA PAULESTI (CUI 3897025)
Furnizor / câștigător
TCT PAV STAN S.R.L. (CUI RO34764436)
Cod CPV
45233161-5 · Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
441.730 RON
Valoare atribuită
441.730 RON
Data publicării
31.05.2018 08:09
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 08:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

441.730 RON

din 441.730 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.