Ofertă refuzată Cumpărare directă

Vitamina B6 50mg./ 2 ml. x 5 fi.

Număr anunț
DA20464171
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA SADOVA (CUI 16080456)
Furnizor / câștigător
GEONET SRL (CUI 13884170)
Cod CPV
33616000-1 · Vitamine (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
214,40 RON
Valoare finală
214,40 RON
Data publicării
29.05.2018 11:44
Data finalizării
31.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.