Ofertă refuzată Cumpărare directă

Corpuri depozitare cu blat de lucru 2200 cm/900cm/600cm

Număr anunț
DA20448993
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
Furnizor / câștigător
DECOSTIL EXPERIENCE SRL (CUI RO19243280)
Cod CPV
39516000-2 · Articole de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.310 RON
Valoare finală
1.310 RON
Data publicării
25.05.2018 09:53
Data finalizării
31.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.