Ofertă acceptată Cumpărare directă

Frac negru barbat

Număr anunț
DA20486675
Autoritate contractantă
OPERA COMICA PENTRU COPII (CUI 15263455)
Furnizor / câștigător
AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI RO15016633)
Cod CPV
18300000-2 · Articole de imbracaminte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
216,62 RON
Valoare atribuită
216,62 RON
Data publicării
30.05.2018 17:13
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 20:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

216,62 RON

din 216,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.