Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Costume Populare - Ansamblu Folcloric Proiect - "Sansa pentru Beceni - Impreuna reusim"
- Număr anunț
- DA20485425
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE FORMARE PROFESIONALA, ORIENTARE, CONSILIERE SI PLASARE A FORTEI DE MUNCA ”FORMATEMP” (CUI 28441180)
- Furnizor / câștigător
- VICTORION LUXURY FASHION SRL (CUI 32905059)
- Cod CPV
- 18300000-2 · Articole de imbracaminte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.024,96 RON
- Valoare atribuită
- 43.024,96 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 15:29
- Termen limită
- 05.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 16:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
43.024,96 RON
din 43.024,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro