Ofertă acceptată Cumpărare directă

MANUSI DE PROTECTIE

Număr anunț
DA20485382
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - UNITATEA MILITARA 02154 CONSTANTA (CUI 7249751)
Furnizor / câștigător
GLOBAL CONTRACTORS SRL (CUI RO17224380)
Cod CPV
18424000-7 · Manusi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67,25 RON
Valoare atribuită
67,25 RON
Data publicării
30.05.2018 15:27
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67,25 RON

din 67,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.