Ofertă acceptată Cumpărare directă

IMBRACAMINTE DIVERSE

Număr anunț
DA20484817
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Covasna (CUI 9832041)
Furnizor / câștigător
INTREP.FAMILIALA KOVACS-KINGS (CUI RO8950960)
Cod CPV
18310000-5 · Lenjerie de corp (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
894,09 RON
Valoare atribuită
894,09 RON
Data publicării
30.05.2018 15:02
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 15:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

894,09 RON

din 894,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.