Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transport al materialelor in santier

Număr anunț
DA20479599
Autoritate contractantă
Comuna Vama (CUI 3896895)
Furnizor / câștigător
GLIONVAL LOGISTIC SRL (CUI 26831119)
Cod CPV
60181000-0 · Inchiriere de camioane cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.600 RON
Valoare atribuită
9.600 RON
Data publicării
30.05.2018 12:02
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.600 RON

din 9.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.