Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stereomicroscop binocular model RED 30S

Număr anunț
DA20458108
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
HYPO TECH & CONSULTING SRL (CUI RO21011223)
Cod CPV
38518200-1 · Microscoape stereoscopice sau microscoape de disectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.508 RON
Valoare atribuită
1.508 RON
Data publicării
29.05.2018 08:01
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.508 RON

din 1.508 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.