Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse papetarie

Număr anunț
DA20493617
Autoritate contractantă
CENTRUL DE PROTECTIE A PLANTELOR BUCURESTI (CUI 12194458)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.796,42 RON
Valoare atribuită
1.796,42 RON
Data publicării
31.05.2018 11:58
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.796,42 RON

din 1.796,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.