Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet produse papetarie

Număr anunț
DA20489273
Autoritate contractantă
COMUNA CUZA VODA (CUI 16432269)
Furnizor / câștigător
INGA MED PRO SRL (CUI RO15264574)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
868,91 RON
Valoare atribuită
868,91 RON
Data publicării
31.05.2018 09:37
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

868,91 RON

din 868,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.