Ofertă refuzată Cumpărare directă

Directa

Număr anunț
DA20476818
Autoritate contractantă
Comuna Surduc (Primaria Comunei Surduc) (CUI 4291620)
Furnizor / câștigător
MEDIA IT SRL (CUI 15368788)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
178,50 RON
Valoare finală
178,50 RON
Data publicării
30.05.2018 10:32
Data finalizării
31.05.2018 07:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.