Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 10,6% sub estimat

Sfoara bumbac, capse, marker cd-dvd

Număr anunț
DA20485822
Autoritate contractantă
DIRECTIA NATIONALA ANTICORUPTIE (CUI 14838148)
Furnizor / câștigător
TRIMA - BIROTICA & PAPETARIE SRL (CUI 24048685)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.664 RON
Valoare atribuită
5.064 RON 10,6% sub estimat
Data publicării
30.05.2018 15:47
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.064 RON

din 5.664 RON estimat 10,6%

Adjudecat la 89,4% din estimat · economie 600 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.