Ofertă refuzată Cumpărare directă

HARTIE A4 COPIATOR

Număr anunț
DA20472003
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala Botosani (CUI 24746840)
Furnizor / câștigător
OTI IMPEX SRL (CUI RO12059460)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.255,80 RON
Valoare finală
1.255,80 RON
Data publicării
29.05.2018 16:13
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.