- Număr anunț
- DA20486329
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SAT DRAXENI (CUI 28939304)
- Furnizor / câștigător
- TECHPOINT SRL (CUI 23116250)
- Cod CPV
- 32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.095,71 RON
- Valoare atribuită
- 1.095,71 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 16:19
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 16:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.095,71 RON
din 1.095,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro