Ofertă acceptată Cumpărare directă

switch 16 porturi sfp cu management

Număr anunț
DA20485501
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0445 BUCURESTI (CUI 4382710)
Furnizor / câștigător
START BIT NET SRL (CUI RO17009845)
Cod CPV
32522000-8 · Echipamente de telecomunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.340 RON
Valoare atribuită
1.340 RON
Data publicării
30.05.2018 15:32
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 16:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.340 RON

din 1.340 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.