Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare oglinda perete 600x500 mm. cu 4 orificii de prindere

Număr anunț
DA20483771
Autoritate contractantă
Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina (CUI 2845206)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
38622000-1 · Oglinzi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.134,71 RON
Valoare atribuită
1.134,71 RON
Data publicării
30.05.2018 14:19
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.134,71 RON

din 1.134,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.