Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie Dacie Logan

Număr anunț
DA20482175
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU CULTURA, CULTE SI PATRIMONIUL CULTURAL NATIONAL GORJ (CUI 4351926)
Furnizor / câștigător
MF ADALEX PROJECTS SRL (CUI 36288401)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
30.05.2018 13:28
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.