Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONSTRUIRE ANEXE PRIMARIE (P.T.E., D.T.A.C., D.T.A.A., asistenta tehnica proiectant)

Număr anunț
DA20481272
Autoritate contractantă
COMUNA ARGETOAIA (CUI 4554190)
Furnizor / câștigător
ROBRICONS SRL (CUI RO13279935)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.750 RON
Valoare atribuită
6.750 RON
Data publicării
30.05.2018 12:58
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.750 RON

din 6.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.