Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Clinical Practice of the Dental Hygienist
- Număr anunț
- DA20493989
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- IST ULTRA SRL (CUI RO16813298)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 446,67 RON
- Valoare atribuită
- 446,67 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 12:09
- Termen limită
- 05.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 15:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
446,67 RON
din 446,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro