Ofertă acceptată Cumpărare directă

carti

Număr anunț
DA20492669
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ONICENI (CUI 16100618)
Furnizor / câștigător
DINCA DANIEL (CUI 22450200)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.902 RON
Valoare atribuită
2.902 RON
Data publicării
31.05.2018 11:29
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.902 RON

din 2.902 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.