Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet carti

Număr anunț
DA20486967
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Cocora (CUI 33560691)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
723,33 RON
Valoare atribuită
723,33 RON
Data publicării
30.05.2018 23:14
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

723,33 RON

din 723,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.