Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carti premii cls. P-VII + IX-XI

Număr anunț
DA20485366
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic ,,Gelu Voevod'' Gilau (CUI 17996614)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
22111000-1 · Carti scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.799,36 RON
Valoare atribuită
6.799,36 RON
Data publicării
30.05.2018 15:26
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 16:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.799,36 RON

din 6.799,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.