Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tiparituri personalizate BROSURA DINEU

Număr anunț
DA20483685
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Furnizor / câștigător
TRIMA - BIROTICA & PAPETARIE SRL (CUI 24048685)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.504 RON
Valoare atribuită
1.504 RON
Data publicării
30.05.2018 14:16
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 08:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.504 RON

din 1.504 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.