Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EDITARE SI TIPARIRE MATETERIALE PUBLICITARE POCU114560 -COMUNITATE SE DEZVOLTA-O SANSA PTR PODGORIA
- Număr anunț
- DA20491861
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE FORMARE PROFESIONALA, ORIENTARE, CONSILIERE SI PLASARE A FORTEI DE MUNCA ”FORMATEMP” (CUI 28441180)
- Furnizor / câștigător
- 2M DIGITAL SRL (CUI RO12511050)
- Cod CPV
- 79824000-6 · Servicii de tiparire si de distributie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.107,50 RON
- Valoare atribuită
- 18.107,50 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 11:01
- Termen limită
- 05.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 16:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.107,50 RON
din 18.107,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro