Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set role ADF Xerox WC 3335
- Număr anunț
- DA20484674
- Autoritate contractantă
- INSPECȚIA JUDICIARĂ (CUI 30246121)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT COPY SERVICE SRL (CUI RO14240950)
- Cod CPV
- 30124000-4 · Piese si accesorii pentru masini de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336 RON
- Valoare atribuită
- 336 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 14:57
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 15:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
336 RON
din 336 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro