Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse de curatenie cf anunt 1008456

Număr anunț
DA20483942
Autoritate contractantă
Centrul de Abilitare si Reabilitare pentru persoane Adulte cu Dizabilitati "Sfantul Nectarie" Medias (CUI 25631953)
Furnizor / câștigător
KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI RO14154620)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.084,84 RON
Valoare atribuită
1.084,84 RON
Data publicării
30.05.2018 14:25
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.084,84 RON

din 1.084,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.