Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet produse de curatenie
- Număr anunț
- DA20483833
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL VRANCEA (CUI 4297673)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.555,85 RON
- Valoare atribuită
- 1.555,85 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 14:21
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 14:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.555,85 RON
din 1.555,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro