Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare set cauciucuri 255/65/17

Număr anunț
DA20482180
Autoritate contractantă
ORASUL CAMPENI (CUI 4331112)
Furnizor / câștigător
EPURE IOAN AUTO ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI RO26115110)
Cod CPV
34324000-4 · Roti, piese si accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.800 RON
Valoare atribuită
2.800 RON
Data publicării
30.05.2018 13:28
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.800 RON

din 2.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.