Acasă · Licitații
· Pachete software pentru creare de documente, pentru desen, imagistica, planificare si productivitate (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Microsoft Windows 10 Pro, 32/64 bit, Engleza, Retail, USB
- Număr anunț
- DA20489447
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE IGIENA SI SANATATE PUBLICA VETERINARA (CUI 4203644)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 48300000-1 · Pachete software pentru creare de documente, pentru desen, imagistica, planificare si productivitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 865,54 RON
- Valoare atribuită
- 865,54 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 09:43
- Termen limită
- 05.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 14:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
865,54 RON
din 865,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro