Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PROIECTARE CONSTRUCTII CIVILE

Număr anunț
DA20488985
Autoritate contractantă
Comuna Izvoru Crisului (CUI 4924020)
Furnizor / câștigător
DRUMASCO SRL (CUI RO32179533)
Cod CPV
71300000-1 · Servicii de inginerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.166 RON
Valoare atribuită
4.166 RON
Data publicării
31.05.2018 09:27
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.166 RON

din 4.166 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.