Ofertă acceptată Cumpărare directă

curs prim ajutor pentru 6 angajati ai Politiei Locale Bacau sustinut in Bacau

Număr anunț
DA20483402
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE CONSULTANŢĂ ŞI STUDII EUROPENE SRL (CUI RO17253210)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
600 RON
Valoare atribuită
600 RON
Data publicării
30.05.2018 14:07
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 16:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

600 RON

din 600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.