Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet produse de curatenie

Număr anunț
DA20451425
Autoritate contractantă
SCOALA GIM NR 1 VALU LUI TRAIAN (CUI 28038870)
Furnizor / câștigător
TOP HORECA SOLUTIONS SRL (CUI RO17436226)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
989,04 RON
Valoare atribuită
989,04 RON
Data publicării
25.05.2018 11:38
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

989,04 RON

din 989,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.