Ofertă acceptată Cumpărare directă

TN423BK TN-423BK Toner negru HC pt Brother HL-L8260CDW, HL-L8360CDW, DCP-L8410CDW, MFC-L8690CDW

Număr anunț
DA20490567
Autoritate contractantă
Curtea de Conturi a Romaniei (CUI 4265922)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.148 RON
Valoare atribuită
2.148 RON
Data publicării
31.05.2018 10:19
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.148 RON

din 2.148 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.