Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toner fotocopiatoare

Număr anunț
DA20484243
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AGHIRESU-FABRICI (CUI 17978596)
Furnizor / câștigător
ROMADY SRL (CUI 17794046)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.712 RON
Valoare atribuită
2.712 RON
Data publicării
30.05.2018 14:39
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.712 RON

din 2.712 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.