Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 6,3% sub estimat
„Toner FREE COLOR CE310A/ CE311A/ CE312A/ CE313A pentru echipamente HP si Canon”, pentru Primaria Av
- Număr anunț
- DA20478811
- Autoritate contractantă
- COMUNA AVRAM IANCU (CUI 4905550)
- Furnizor / câștigător
- ECHO PLUS SRL (CUI RO18957613)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 740 RON
- Valoare atribuită
- 693,56 RON 6,3% sub estimat
- Data publicării
- 30.05.2018 11:35
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 11:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
693,56 RON
din 740 RON estimat
6,3%
Adjudecat la 93,7% din estimat · economie 46,44 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.