Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PLIC B4 BURDUF (250X353X40MM) KRAFT SILICONIC
- Număr anunț
- DA20490907
- Autoritate contractantă
- CASA CORPULUI DIDACTIC SALAJ (CUI 4870702)
- Furnizor / câștigător
- INFO PLUS S.R.L. (CUI RO11867882)
- Cod CPV
- 30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 162 RON
- Valoare atribuită
- 162 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 10:30
- Termen limită
- 05.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 13:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
162 RON
din 162 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro