Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem PC i5 7400 RAM 8GB / HDD 1TB Monitor 21.5" Windows 10 PRO

Număr anunț
DA20488449
Autoritate contractantă
SC APA SERV SA (CUI RO22224874)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.383,20 RON
Valoare atribuită
2.383,20 RON
Data publicării
31.05.2018 09:05
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 09:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.383,20 RON

din 2.383,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.