Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente IT

Număr anunț
DA20487664
Autoritate contractantă
Ocolul Silvic Cormaia Anies (CUI RO16067546)
Furnizor / câștigător
353 NETWORKS PROFESSIONAL SRL (CUI RO29727377)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
85 RON
Valoare atribuită
85 RON
Data publicării
31.05.2018 08:26
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

85 RON

din 85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.