Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calculator,Capse,Foliii,Perforator ,Capsator,Dosare,Hartie,Biblioraft ,Multifunctional Laser HP M26

Număr anunț
DA20482594
Autoritate contractantă
COMUNA LOZNA (CUI 15676389)
Furnizor / câștigător
DANYSEB INTERNAŢIONAL SRL (CUI RO18133670)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.335 RON
Valoare atribuită
1.335 RON
Data publicării
30.05.2018 13:41
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.335 RON

din 1.335 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.