Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Laptop 2 in 1 Lenovo YOGA 520-14IK cu procesor Intel® Core™ i7-7500U 2.70 GHz, Kaby Lake, 14", Full
- Număr anunț
- DA20465827
- Autoritate contractantă
- TEATRUL EVREIESC DE STAT (CUI 4192979)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.554,60 RON
- Valoare finală
- 6.554,60 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 12:38
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 13:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.