Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE RESTAURANT

Număr anunț
DA20430264
Autoritate contractantă
SCOALA DE ARTE (CUI 3897246)
Furnizor / câștigător
VILA POESIS SRL (CUI RO16481482)
Cod CPV
55310000-6 · Servicii de restaurant cu ospatari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
499,20 RON
Valoare atribuită
1.760 RON
Data publicării
23.05.2018 14:52
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.760 RON

din 499,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.