Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de curatenie

Număr anunț
DA20487486
Autoritate contractantă
Biblioteca Centrala Universitara Carol I (CUI 5042660)
Furnizor / câștigător
BLUE OFFICE TRADING SRL (CUI 34545118)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.397,59 RON
Valoare atribuită
36.397,59 RON
Data publicării
31.05.2018 08:11
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 09:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.397,59 RON

din 36.397,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.