Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Solutie pentru curatat plite - curatare alcalina - CHEMIX F 350
- Număr anunț
- DA20486168
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574 (CUI 4193125)
- Furnizor / câștigător
- CHEMIX SRL (CUI RO5329498)
- Cod CPV
- 39831230-7 · Produse de eliminare a grasimilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.000 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 16:08
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.000 RON
din 9.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro